Тиждень безпеки дорожньго руху
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t43/1/16/1f6a6.png)
Протягом тижня з 13.05 по 19.05 в садочку проводився тиждень безпеки дорожнього руху.
???Діти мали можливість якомога більше дізнатись про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них.
![?♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/1f6b4_200d_2640.png)
Під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катання на роликах та велосипеді.