Тиждень права

З 05 по 09 грудня 2022 року в нашому закладі був проведений Всеукраїнський  тиждень права, з метою формування морально-правової культури дітей дошкільного віку та підвищення рівня правової культури батьків.

У рамках Тижня права в усіх вікових групах ЗДО проведені тематичні онлайн-заняття та відеозаняття: «Про великі права маленької дитини»; «Я маю право на ім’я»; «Я і моя сім’я»; «Мої права і обов’язки в сім’ї»; «Права у казках»; «Україна – моя Батьківщина» та ін.

Вихователями були організовані й інші форми роботи з дітьми: дидактичні ігри: «Права дитини у казках»; «Права дитини»; «Склади пазл»; «Моя сім’я»; «Обов’язки членів сім’ї»; «Мої права порушуються, коли…» та ін.; бесіди: «Мої права та обов’язки»; «Моє право на корисну і якісну їжу»; «Моє право на медичну допомогу»; «Моє право на відпочинок та дозвілля»; «Моє право на життя та безпеку»; «Моє право на освіту», тощо; читання та обговорення казок (на вибір), у яких порушуються права героїв: «Колосок»; «Котик і півник»; «Вовк і семеро козенят»; «Зайчикова хатка»; «Лисиця і Журавель»; перегдяд відеороликів та мультфільмів про права дітей.

Всеукраїнський тиждень права пройшов цікаво та змістовно. Діти ознайомились з правами людини, поглибили свої знання про норми поведінки в різних життєвих ситуаціях, розширили свої знання  про добро, чесність, справедливість, щирість