МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
2025 рік
24 червня
Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD 🇨🇭 📢 До Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) завітали представники Швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD 🇨🇭
Для наших дітей 👧🧒 провели надзвичайно важливе та корисне заняття з мінної безпеки ⚠️💣
✅ Розповіли про небезпеку мін
✅ Навчили, як діяти при виявленні підозрілих предметів
✅ Пояснили, як берегти своє життя та здоров’я ❤️
Дякуємо FSD за турботу про безпеку дітей та корисні знання 🙏
Безпека дітей — найголовніше! 🛡️
19 червня
МІННА БЕЗПЕКА ⚠️💣
До нашого закладу завітали представники Швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD 🇨🇭
Для педагогів було проведено важливий інформаційний захід щодо правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Фахівці FSD доступно та цікаво розповіли про небезпеку мін, як правильно діяти у небезпечних ситуаціях, аби зберегти своє життя.
Щиро дякуємо Швейцарському фонду з протимінної діяльності FSD за корисну інформацію, турботу про безпеку наших дітей та підтримку! 🤝
2024 рік
В березні 2024 року психологині Посохова Марина та Формазюк Альона, Чеської міжнародної гуманітарної організації “Людина в біді” провели для педагогів нашого закладу навчальний тренінг “Благополуччя педагога”. Він був розрахований на чотири заняття з таких тем:
– Стратегія поведінки у конфліктних ситуаціях і ненасильницьких спілкуваннях
– Стрес – методи подолання стресу
– Професійне вигорання педагогів та його профілактика
– Арт-терапія для покращення емоційного та психологічного стану людини
Тренінг мав на меті допомогти педагогам: опанувати навичками саморегуляції та емоційної стійкості, ознайомитися з теорією ненасильницького спілкування і навичок застосування в житті, навчитися справлятися з професійним вигоранням, підвищити рівень самоусвідомлення, самопідтримки та створити атмосферу підтримки та співпраці в колективі.
Зустрічі проходили у формі інтерактивних лекцій, групових вправ та дискусій. Педагоги мали можливість не лише отримати нові знання та навички, але й поділитися власним досвідом та отримати підтримку від колег. Були охоплені всі педагоги закладу – 25 педагогів та отримали сертифікати.
Педагоги нашого закладу відзначили, що тренінг був цікавим, корисним та практичним. Щиро вдячні Марині та Альоні, за їхню роботу та за те, що вони поділилися своїми знаннями та досвідом.
Дякуємо Чеській міжнародній гуманітарній організації “Людина в біді” за співпрацю та сподіваємося на подальші спільні проекти.
9 жовтня для працівників Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) представники Данської Ради у справах біженців в Україні провели сесію з інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Дякуємо працівникам DRC за якісно надану життєвонеобхідну інформацію!



12 жовтня до нашого закладу завітали представники швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD, які провели для вихованців заняття з мінної безпеки та навчили дітей, як діяти, коли натрапив на підозрілу знахідку. Діти отримали не тільки цінний досвід, а й цікаві та корисні подарунки.
Безпека дітей є основним пріоритетом у будь-якому навчальному закладі. Особливо важливою в наш час є мінна безпека – навчання дітей правил безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
2023 рік
Кожного четверга в нашому закладі працюювали психологи МБО «БФ “СОС Дитячі Містечка» Україна. Фахівці відділення психологічного забезпечення продовжують працювати як з дітьми так і з дорослими: батьками та вихователями. Робота відбувалася у формі групових занять та індивідуальних консультацій. Групові заняття спрямовані на зняття напруги, тривоги, страхів, відновлення комунікації із однолітками та розвиток креативності. Під час індивідуальних консультацій спеціалісти пропрацьовували більш глибинні запити, допомагають впоратись із горюванням, адаптацією до вимушеного переїзду і тд. Головний результат проведеної роботи – позитивні емоції наших діточок та гарні відгуки батьків та працівників. Велика подяка Команді СОС Дитячі Містечка за психологічну підтримку всіх учасників освітнього процесу нашого закладу!